O nas
MLEKOLANDIA

O nas

Mlekolandia to nasza wymarzona, baśniowa kraina, pełna mleka dla Najmłodszych.

Dlaczego właśnie mleko? Ponieważ mleko jest czymś, co towarzyszy nam od pierwszych chwil życia, przez pierwsze miesiące. To coś, co jest niezbędne do prawidłowego funkcjonowania i zapewnia zrównoważony rozwój. Jednocześnie jest to nasze pierwsze małe „co nieco”, które kształtuje nasz smak i późniejsze gusta kulinarne. Jednym słowem mleko to cudowny pokarm, dzięki któremu rośniemy i rozwijamy się od samego początku naszego życia. Cudowny i niezbędny zarazem - i dlatego tak niezwykle istotny. Jak bardzo istotny wie każdy, kto choć raz widział i słyszał Maluszka domagającego się mleka :).

Litera "M"

Od pierwszych chwil życia dziecka towarzyszą mu dwa wspaniałe „M” -  Mama i Miłość. Te pierwsze dwa „M” to domena rodziny i - w szczególności - Mamy. Po urodzeniu dochodzi jeszcze jedno „M” - Mleko. Mlekolandia.pl stara się pomóc rodzicom i dzieciom w tym trzecim aspekcie, wykorzystując nasze najlepsze doświadczenia i współczesne technologie. Chcemy, aby karmienie mlekiem – naturalnym i tym wyprodukowanym przez człowieka - było jak najprostsze i nie kojarzyło się we wspomnieniach z uciążliwością, lecz z zadowoleniem, zdrowym rozwojem i miło spędzonym czasem z Waszymi Maluszkami.

Mleko dla najmłodszych to najczęściej mleko Mamy, dlatego kładziemy nacisk na pełną ofertę akcesoriów ułatwiających i wspomagających karmienie naturalne.

W ofercie – głównie firmy „Medela”- znajdziecie wszystko to, co wspomaga ten naturalny i najzdrowszy proces karmienia, pozwalając na cieszenie się nim, przy zachowaniu jednocześnie aktywności życiowej, a często i zawodowej. Dostarczamy więc różnego typu laktatory, wkładki laktacyjne, produkty wspomagające (herbatki laktacyjne), pojemniki do schładzania lub podgrzewania itp. Życzymy wszystkim Maluszkom i Mamom jak najdłuższego i bezproblemowego karmienia naturalnego! 

Utrzymanie naturalnego karmienia nie jest jednak sprawą prostą i dlatego, jeżeli jednak z różnych względów zdecydujecie się na karmienie mlekiem modyfikowanym, możecie być pewni, że dla Waszego dziecka znajdziecie u nas również coś odpowiedniego.

Nie ma najlepszego mleka wyprodukowanego przez człowieka. Natomiast z całą pewnością wśród naszych produktów znajdziecie takie, które Waszemu Maluszkowi w najlepszy sposób zastąpi mleko Mamy. Takie, które Maluszek polubi i które będzie odpowiadało jego potrzebom. Chcemy, żeby ulubione mleko Waszego Maluszka było w Waszych domach zawsze na czas i zawsze w najkorzystniejszej cenie.

W naszej ofercie mamy kompletny zestaw mlek dystrybuowanych w Polsce, za wyjątkiem mlek objętych regulacjami dla produktów aptecznych. Tych ostatnich nie można dystrybuować przez Internet, stąd nie są objęte nasza ofertą. Jako zasadę przyjmujemy, że nie sprzedajemy produktów, które pochodzą spoza oficjalnego kanału dystrybucji. Produkty takie czasami pojawiają się na niektórych portalach aukcyjnych, lecz naszym zdaniem oferowanie ich do sprzedaży w Polsce, nie tylko narusza obowiązujące prawo, ale również wiąże się ze zbyt poważnym ryzykiem dla naszych Milusińskich.

Nasza oferta zawiera pełną gamę mlek podstawowych oraz funkcjonalnych (hipoalergicznych, przeciw ulewaniu, smakowych itp.) czołowych producentów takich, jak Nestle (Nan, Nestle Junior), Nutricia (Bebiko, Babilon), Humana, Enfamil, Hipp, Holle, Topfer, Biobim itp. Dla osób ceniących sobie polskie pochodzenie produktu mamy również w ofercie całkowicie polskie mleko firmy Mami Lac, produkowane w Kutnie przez polską firmę z siedzibą w Poznaniu. Oferta mlek uzupełniona jest o różnego rodzaju kaszki oraz kleiki.

Polecamy Waszej uwadze produkty firmy Holle – szwajcarskiej firmy specjalizującej się w produkcji żywności typu BIO. Dla niektórych Dzieci o wyjątkowo delikatnych brzuszkach może to być najlepszy wybór.

Naszą ofertę uzupełniają akcesoria do karmienia od czołowych producentów, jak Nuk, Avent, Tommee Tippee czy Dr Brown’s.

Twórcy Mlekolandii.pl są doświadczonymi i wielokrotnymi rodzicami (rekordzista ma 4 dzieci), więc wiedzą z własnej praktyki, jak ważnym elementem w życiu dziecka jest mleko i co w procesie karmienia jest najbardziej istotne.

Dzięki naszemu portalowi chcemy ułatwić Wam proces karmienia mlekiem i pomóc w oszczędzeniu bezcennego czasu, który będziecie mogli poświęcić swoim Maluchom.

Witamy Was w naszej mlecznej krainie!

Zespół Mlekolandia.pl

2013
ROK ZAŁOŻENIA
276000
ZADOWOLONYCH KLIENTÓW
6000
PRODUKTÓW
2500
PRODUKTÓW BIO
17
WSPANIAŁYCH PRACOWNIKÓW
240000
ZŁOTYCH NA DOBROCZYNNOŚĆ

Mlekolandia.pl to nowoczesny portal e-commerce, który powstał jako połączenie doświadczeń osób zajmujących się budową i obsługą portali e-commerce oraz osób zajmujących się zarządzaniem finansami. Jesteśmy przekonani, że połączenie tych wieloletnich doświadczeń zapewni funkcjonowanie portalu na najwyższym poziomie.

Zasady, jakimi kieruje się portal zawarte są w regulaminie dostępnym na naszej stronie. Wynika to z ustawy z 2 czerwca 2000r. regulującej m.in. zawieranie transakcji na odległość. 

Chcielibyśmy w prosty i zwięzły sposób uwypuklić najistotniejsze z nich:

  • Działamy zgodnie z obowiązującym prawem – w szczególności zgodnie z przepisami regulującymi zawieranie transakcji na odległość.
  • Sprzedajemy towary pochodzące wyłącznie z legalnej dystrybucji.
  • Wszystkie ceny podane w portalu są cenami brutto, a każdy zakup potwierdzany jest fakturą VAT.
  • Koszt przesyłki jest jasno zdefiniowany i równy jej rzeczywistym kosztom.
  • Dostawa realizowana jest zawsze przez kuriera co zapewnia nie tylko szybkość, ale i standard warunków dostawy.  Większość dostaw realizujemy za pośrednictwem firmy Inpost - zarówno do paczkomatów jak i kurierem do miejsca wskazanego przez kupującego. 
  • Wasze płatności realizowane są przez eService – operatora płatności należącego do grupy PKOBP. Oczywiście możliwa jest również wysyłka za pobraniem.
  • Wszystkie towary widoczne na stronie Mlekolandia.pl są dostępne natychmiast.
  • Produkty przechowujemy w pomieszczeniach przystosowanych do przechowywania żywności.