Wyświetlanie wszystkich wyników: 14

MUUMI Baby to fińska marka stworzona z myślą o niemowlakach, aby zapewnić im komfort a rodzicom pewność stosowania w opiece nad dzieckiem produktów najwyższej jakości. W jej ofercie znajdują się pieluszki jednorazowe, chusteczki nawilżane, śliniaki jednorazowe, podkłady do przewijania, a dla świeżo upieczonych mam wkładki laktacyjne.
Surowiec, z jakiego wykonano pieluszki Muumi to czysta celuloza, która w kontakcie z delikatną i wrażliwą dziecięcą skórą nie powoduje podrażnień. Pieluszki są super chłonne i nie zawierają żadnych substancji nawilżających ani zapachowych, doskonale odpowiadają na potrzeby skóry skłonnej do podrażnień lub tej ze stwierdzonym AZS. Powstały z udziałem pediatrów i dermatologów. Elastyczny materiał z tyłu oraz po bokach zapewnia idealne dopasowanie pieluszki do ciała dziecka, dzięki czemu nie ma szans na żaden przeciek. Pieluszki dostępne są w 6 rozmiarach od 2 do 24 kilogramów, a pieluchomajtki w 3 rozmiarach od 7 do 26 kilogramów. Pieluchomajtki Muumi sprawdzą się podczas nauki samodzielnego korzystania z nocnika. Dziecko bez problemu zdejmie je samodzielnie, a w razie gdy nie uda mu się zdążyć do toalety, to wchłoną płyn, a ubranie nie będzie mokre, jakby się to mogło stać z klasycznymi majtkami.

Zachęcamy do zapoznania się z tym, jakie pieluchy i pieluchomajki Muumi, są dostępne w naszym sklepie. Poznania ich walorów oraz wybrania właściwego dla dziecka rozmiaru, zgodnie z tabelą sporządzoną przez producenta.