Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Szwajcarska marka Loulouka jest producentem żywności Premium dla niemowląt w jakości BIO. Założycielami tej marki jest 3 ekspertów w dziedzinie żywienia niemowląt: Michael, Peter i Christiaan, którzy mają wieloletnie doświadczenie. Gdy Peter bezskutecznie poszukiwał najlepszego rozwiązania w żywieniu swoich trojaczków, panowie postanowili połączyć siły i w 2016 roku zaczęli opracowywać własną żywność dla niemowląt. Po trzech latach badań i ciężkiej pracy narodziła się marka Loulouka.

O MLEKU LOULOUKA

Mleko dla niemowląt Loulouka to receptura przygotowana zgodnie z najnowszą wiedzą naukową z zakresu żywienia niemowląt. Loulouka współpracuje tylko z małymi gospodarstwami posiadającymi Europejski Certyfikat Rolnictwa Ekologicznego (tzw. Euroliść) z Alp Szwajcarskich, którzy dbają nie tylko o naturalną dietę bydła, ale także o ich zadowolenie.

Sam proces produkcji odbywa się w szwajcarskich zakładach produkcyjnych z wielowiekową tradycją, co jest gwarancją doskonałej konsystencji i najwyższej jakości produkcji. Mleka dla niemowląt Loulouka składają się w 98,5% z BIO składników, reszta to witaminy i minerały, które również podlegają kontroli zgodnie z surowymi normami europejskimi.

Celem zespołu Loulouka jest dochowanie ochrony i opieki nad wszystkimi zwierzętami dostarczającymi rocznie ponad 300 milionów litrów mleka potrzebnego do produkcji mleka dla niemowląt Loulouka, a także wspieranie ochrony środowiska. Loulouka to po prostu mleko bez kompromisów – tylko z naturalnych składników i ekologicznej produkcji.