Wyświetlanie 1–72 z 129 wyników

BOBOVITA Gruszka, 100g

3,99 

Poprzednia najniższa cena: 3,99 .

BOBOVITA Gruszka,banan, morela, 100g

4,09 

Poprzednia najniższa cena: 4,09 .

BOBOVITA Jabłko, 100g

3,99 

Poprzednia najniższa cena: 3,99 .

BOBOVITA Kaszka manna 3 owoce, 180g 2+1

22,69 

Poprzednia najniższa cena: 26,70 .

BOBOVITA Mus Jabłka z bananami 80g

2,69 

Poprzednia najniższa cena: 2,69 .

BOBOVITA… MNIAM!

BoboVita wie, jak ważne jest prawidłowe żywienie najmłodszych, dlatego chce wspierać rodziców w komponowaniu diety maluszków w kluczowym okresie 1000 pierwszych dni ich życia. To wtedy kształtują się nawyki żywieniowe i preferencje smakowe, które mogą wpłynąć na sposób żywienia dziecka w przyszłości.
W trosce o prawidłowy rozwój niemowląt i małych dzieci BoboVita oferuje pyszne i bezpieczne posiłki, zupki, kaszki, owoce w słoiczkach oraz musy w wygodnych tubkach. Zawarte w nich składniki są dopasowane do wyjątkowych potrzeb młodego organizmu. Dzięki temu rodzice mogą mieć pewność, że podają swojemu maluszkowi to, co najlepsze – bezpieczną żywność odpowiedniej jakości.

CO WYRÓŻNIA NASZE PRODUKTY?

BoboVita dba o swoje produkty na każdym etapie produkcji. Każdy dostawca przed rozpoczęciem współpracy przechodzi surowe procedury selekcji pod kątem spełniania wymagań producenta – uzyskanie certyfikatu jakości dostawcy BoboVita może trwać nawet 2 lata. Z większością dostawców marka współpracuje od ponad 10 lat, a każdy z nich jest regularnie kontrolowany – Dział Kontroli Jakości i Rozwoju Dostawców BoboVita przeprowadza nawet 100 audytów rocznie.

Warzywa, owoce i zboża BoboVita pochodzą wyłącznie z kontrolowanych pól i sadów – każda ich partia jeszcze zanim trafi do fabryki przechodzi nawet ponad 600 testów jakości i bezpieczeństwa.

Wszystkie surowce spełniają wyjątkowo rygorystyczne normy jakości określone dla żywności dla niemowląt i małych dzieci:

– normy jakości dla zbóż BoboVita są nawet do 1000 razy bardziej1 surowe niż dla zbóż ogólnodostępnych (przeznaczonych dla dorosłych),

– normy jakości dla owoców BoboVita są nawet do 3000 razy bardziej2 surowe w porównaniu z owocami ogólnodostępnymi (przeznaczonymi dla dorosłych).

– normy jakości dla warzyw BoboVita są nawet 5000 razy bardziej3 surowe niż dla warzyw ogólnodostępnych (przeznaczonych dla dorosłych).

Zgodnie z prawem polskim i europejskim posiłki BoboVita zawierają wyłącznie mięso, pochodzące z hodowli, w których nie stosuje się hormonów wzrostu , a także ryby dziko żyjące, poławiane zgodnie z zasadami zrównoważonego rybołówstwa z dużych, otwartych akwenów, takich jak Południowo-Zachodni Ocean Atlantycki czy Ocean Spokojny (wybrzeże Alaski).

Produkty BoboVita zgodnie z przepisami prawa nie zawierają dodatku konserwantów, barwników i wzmacniaczy smaku.

Konsystencja produktów BoboVita jest dopasowana do wieku i umiejętności dziecka – od delikatnego przecieru do wieloskładnikowych posiłków z wyczuwalnymi grudkami i kawałkami.