Wyświetlanie wszystkich wyników: 50

W naturze odnajdujemy wszystko, czego potrzebujemy. Rośliny, które nazywamy roślinami wiodącymi, są dla nas wyjątkowe i stanowią rdzeń wielu naturalnych produktów kosmetycznych Weleda. Poznaj je bliżej.

Naturalne piękno, któremu możesz zaufać
Uważnie dobieramy nasze surowce, z szacunkiem dla ich unikalnych właściwości i łączymy je w sposób najlepiej wykorzystujący ich potencjał.
W 100% certyfikowana, naturalna pielęgnacja

Nie zawiera olei mineralnych, parabenów, silikonów i PEG

Nie zawiera sztucznych zapachów, genetycznie modyfikowanych składników oraz mikrodrobin plastiku

Nietestowane na zwierzętach

80% certyfikowanych składników botanicznych

Etyczne pozyskiwanie surowców z szacunkiem dla ludzi i bioróżnorodności

Wysoka jakość w firmie Weleda to nie tylko popularne słowo. Dla nas nazwa Weleda oznacza bowiem jakość holistyczną: od źródła surowców do produktów i dalej – do sposobu, w jaki używają ich nasi klienci.

Naturalne produkty kosmetyczne i farmaceutyczne marki Weleda są rezultatem wielkiej dbałości i przywiązania do dobrej jakości – od zakupu surowców, poprzez produkcję, pakowanie i dostawę produktów końcowych.

Mamy ponad 90-letnie doświadczenie w produkcji naturalnych kosmetyków i farmaceutyków. Zgodnie z naszym motto: w harmonii z naturą i człowiekiem – Weleda zobowiązała się traktować naturę w sposób odpowiedzialny i z należytą troską. Dlatego też zapewniamy wysoką jakość i dbamy o stałą dostępność naszych surowców, dzięki biodynamicznej uprawie roślin w naszych własnych ogrodach ziół leczniczych lub pozyskiwaniu certyfikowanych roślin dziko rosnących, lub też nabywaniu tych surowców od naszych kontrahentów, z którymi łączy nas bliska, długoterminowa współpraca.

Oprócz tego, że zapewniamy wysoką jakość naszych surowców, kładziemy również nacisk na zrównoważony i uczciwy społecznie handel, znany powszechnie jako fair trade (handel sprawiedliwy). Dotyczy to całego łańcucha produkcyjnego.

Konsekwentnie unikamy sztucznych barwników i dodatków zapachowych, a także konserwantów „identycznych z naturalnymi”. Do aromatyzowania naszych produktów używamy jedynie naturalnych olejków eterycznych.

Wysoka jakość cechuje wszystkie nasze działania: społeczne, dotyczące surowców i środowiska, użytkowników i terapeutycznych walorów naszych produktów. Są to cztery filary, na których opiera się pełna definicja firmy Weleda.