Wyświetlanie wszystkich wyników: 24

SUAVINEX to hiszpańska marka, która zajmuje się tworzeniem akcesoriów, kosmetyków oraz niezbędnych w opiece i pielęgnacji dzieci przedmiotów. Działa już od ponad 35 lat, a swoją siedzibę główną ma Alicante.
Akcesoria dla dzieci Suavinex wykonane zostały z wysokiej jakości surowców, zachwycają designem i pastelowymi kolorami. Butelka i smoczek do butelki to idealny duet do karmienia dziecka. Smoczki do butelek idealnie imitują kształt kobiecej piersi i pozwalają na równoczesne karmienie piersią. Natomiast smoczek, klips z tasiemką i etui do smoczków powinno znaleźć się w niezbędniku każdego noworodka. Klips z tasiemką zagwarantuje, że smoczek nie spadnie na podłogę i nie pobrudzi się, a etui pozwoli na sterylne przechowywanie smoczka i sięganie po niego, jeśli tylko będzie taka potrzeba. Smoczek, etui i klip dostępne są w zestawie z gryzakiem. Zestaw ten doskonale sprawdzi się jako pierwszy i praktyczny prezent dla maluszka.

Ponadto w ofercie marki Suavinex można odnaleźć praktyczne zestawy do nauki samodzielnego jedzenia, kubki z uchwytem, bidony, sterylizatory, gryzaki, zestawy pielęgnacyjne (szczoteczkę i grzebień), termometry, nożyczki, chusteczki nawilżane, pieluchy, kremy do pielęgnacji skóry podczas przewijania, a także całą gamę produktów dla mam karmiących, w tym laktatory ręczne, wkładki laktacyjne, silikonowe nakładki na brodawki oraz krem do pielęgnacji brodawek.

Zapraszamy do przejrzenia oferty marki Suavinex w naszym sklepie, przetestowania jej produktów, a być może na dłużej zagoszczą w Twoim domu.