Nie znaleziono produktów, których szukasz.

LILI MU to seria kosmetyków pielęgnacyjnych dla kobiet w ciąży, mam i dzieci znajdująca się portfolio firmy Abriga. Kosmetyki oparte są wyłącznie na wysokiej jakości, naturalnych składnikach, skrupulatnie dobranych do potrzeb delikatnej, wrażliwej skóry zarówno kobiety, jak i dziecka.
Kosmetyki marki Lili Mu dzielą się na 3 linie, odróżniające się od siebie kolorem, a także przeznaczeniem. Różowe kosmetyki, w tym delikatny balsam do ciała, kojący balsam do brodawek sutkowych, kozie mleko w proszku do kąpieli oraz olejek do pielęgnacji skóry brzucha, są przeznaczone dla kobiet w ciąży oraz mam. Zielone kosmetyki takie jak krem na odparzenia, krem łagodzący do twarzy i ciała, naturalna oliwka do ciała i żel do mycia ciała i włosów zostały opracowane z myślą o niemowlętach i małych dzieciach. Natomiast żółte kosmetyki skomponowano już dla nieco starszych dzieci, a wśród nich warto wymienić płyn do kąpieli.

Preparaty pielęgnacyjne dla kobiet i dzieci Lili Mu w punkt trafiają w potrzeby skóry. Gwarantuję jej pielęgnację, regenerację, ukojenie oraz redukcję drobnych podrażnień skóry, jednocześnie zapobiegają powstawaniu odparzeń lub rozstępów. Zachęcamy do sięgania po produkty pielęgnacyjne marki Lili Mu i czerpania tego, co najlepsze dla skóry, a co przekazują naturalne i wysokiej jakości umieszczone w produktach składniki.