Wyświetlanie wszystkich wyników: 23

ECO RASCALS to marka założona w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, inspirująca się wyłącznie naturą i tworząca akcesoria dla najmłodszych. Wytwarza miseczki, kubeczki oraz sztućce z bambusa , czerpiąc to, co najlepsze z jego unikatowych właściwości.
Bambus to niezwykła roślina, która uchodzi za najszybciej rosnącą na świecie. Nie wymaga żadnego nawożenia. Charakteryzuje się działaniem bakteriobójczym, ponadto jest lekki, elastyczny, a przy tym wytrzymały i wysoce odporny na uszkodzenia mechaniczne. Ten materiał organiczny jest w pełni biodegradowalny i nadaje się do recyklingu. Marka wykonuje z niego akcesoria dla najmłodszych przydatne podczas karmienia dziecka przez rodzica lub w samodzielnej nauce korzystania z miseczki, kubeczka lub sztućców. Akcesoria te przeznaczone są dla dzieci powyżej 6 miesiąca życia. Miseczka bambusowa Eco Rascals ma odpinaną silikonową przyssawkę, która przytwierdza ją do wszystkich powierzchni. Miseczki w kształcie słonia, sowy lub autka posiadają przegródki, pomocne w oddzieleniu różnych składników posiłku od siebie, dzięki temu dziecko może spróbować zupełnie nowych smaków. Kubek z nakładką i rurką będzie idealny do nauki picia, a po zdjęciu nakładki posłuży jeszcze przez długi czas jako zwykły kubek do picia.

Akcesoria Eco Rascals łatwo utrzymuje się w czystości i mogą one służyć dziecku przez wiele lat. Przyssawki, końcówki łyżeczek i nakładka na kubek wykonano z silikonu wolnego od mikroplastiku, BPA, PVC, ołowiu, melaminy czy ftalanów. Naczynia bambusowe nie mogą być myte w zmywarkach, a wyłącznie ręcznie. Nie należy użytkować ich w mikrofalówkach, piekarnikach, sterylizatorach czy też wkładać do zamrażalnika. Silikonowe części naczyń i sztućców można zdejmować do czyszczenia.

Zapraszamy do zapoznania się z produktami marki Eco Rascals w naszym sklepie i kupowania naturalnych produktów, które mogą wspierać rozwój dziecka, a jednocześnie dbać o środowisko naturalne.