Nie znaleziono produktów, których szukasz.

BIBS DE LUX to jedna z wielu serii smoczków przygotowanych z myślą o niemowlętach przez duńską markę Bibs. Marka Bibs powstała w 1978 roku, a pierwszym produktem był właśnie smoczek uspokajający z serii Color, który jest już wybierany przez rodziców już od ponad 40 lat. Smoczki, gryzaki i inne produkty marki są ciągle dopracowywane, wykonywane z najlepszych możliwych materiałów, tak aby były bezpieczne dla maluchów. Marka odznacza się również oryginalnością designu swoich produktów, dobiera wyjątkowo cieszące oko wzory i pastelowe kolory.

Smoczki Bibs z serii De Lux mają klasyczną okrągłą tarczę z dużym okrągłym frontem. Ich silikonowa lub lateksowa końcówka do ssania jest okrągła i odporna na oddziaływanie wysokiej temperaturze podczas sterylizacji. Kształt końcówki smoczka przypomina brodawkę maminego sutka, dodatkowo wspiera prawidłowe ssania zwłaszcza podczas karmienia piersią. Smoczki występują w ponad 30 wariantach kolorystycznych, w tym w ecru, delikatnym różu, pastelowym fiolecie, a nawet w intensywnym różu czy żółci. Zapakowane są w opakowania z surowców recyklingowych, a obecny w nich plastik jest wysokiej jakości i ma wszystkie niezbędne certyfikaty dotyczące bezpiecznego kontaktu z żywnością. Można na nich wygrawerować imię dziecka. Model ten występuje również w wersji ze świecącą w ciemności rączką. Jest całkowicie wolny od BPA, PVC i ftalanów.

Zapraszamy do przejrzenia smoczków De Lux marki Bibs. Sprawdzenia, czy są one najlepszym rozwiązaniem dla Twojego dziecka i złożenia zamówienie, aby już niebawem Twoje dziecko mogło cieszyć się ze stosowania tego produktu, który pomoże w utrzymaniu prawidłowego odruchu ssania, ważnego podczas karmienia piersią.