Wyświetlanie wszystkich wyników: 22

NAJWIĘCEJ MAM UFA WŁAŚNIE NAM!

Prawidłowo funkcjonujący brzuszek to radość dziecka, a dzięki temu szczęście i spokój mamy, która ma poczucie, że dba o rozwój swojego malucha najlepiej, jak potrafi. Karmienie piersią to najlepszy sposób żywienia niemowlęcia, jednak zdarzają się sytuacje, kiedy kobieta nie może karmić dziecka własnym mlekiem. W takich przypadkach oprócz wsparcia lekarza pediatry, bardzo ważny jest dla niej kontakt i rozmowa z drugą mamą, która może podpowiedzieć, jakie mleko modyfikowane sprawdziło się w przypadku jej dziecka.
Dzięki licznym dobrym doświadczeniom z marką, przekładającym się na pozytywne opinie, Bebiko 2 może się pochwalić tym, że jest najbardziej zaufaną marką wśród polskich mam*. Kobiety doceniają i podają Bebiko 2 NutriFlor+ swoim dzieciom, ponieważ według ich opinii to mleko:

– dobrej jakości w przystępnej cenie,
– zawierające składniki ważne dla rozwoju niemowlęcia,
– dopasowane do potrzeb delikatnego i wciąż kształtującego się układu pokarmowego malucha,
– dobrze tolerowane przez małe brzuszki – co świadczy o tym, że młody organizm jest odpowiednio odżywiony, a dzięki temu prawidłowo się rozwija.

Istotnym aspektem dla mam jest także stabilna, wieloletnia obecność marki na polskim rynku. Wiele pokoleń wyrosło na Bebiko 2 – ten fakt daje mamom poczucie spokoju i bezpieczeństwa, ponieważ wiedzą, że podają swoim dzieciom sprawdzony produkt, odpowiadający zmieniającym się potrzebom delikatnych brzuszków.

CO WYRÓŻNIA NASZE PRODUKTY?

– Bebiko 2 to marka mająca największą grupę ambasadorek oraz ciesząca się największą skłonnością do polecania, co potwierdzają wyniki badań. Tak, Najwięcej Mam ufa właśnie nam!*

– W swoim portfolio marka posiada mleka modyfikowane odpowiednie zarówno dla każdego brzuszka, jak i dedykowane bardziej delikatnym brzuszkom oraz odpowiednie na dolegliwości brzuszka.

– Receptury mlek modyfikowanych marki Bebiko 2 powstały z myślą o potrzebach brzuszków na danym etapie rozwoju.

*Hasło oparte na opinii wyrażonej przez 84% z grupy 845 mam, które testowały mleko modyfikowane Bebiko 2 NutriFlor+ w ramach projektu realizowanego na platformie trnd.pl w dniach 20.11-12.12.2017.