Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Marka AVENT powstała w 1984 roku w Wielkiej Brytanii. Wtedy to właściciel firmy Edward Atkin zauważył, że dotychczasowe butelki i smoczki do karmienia niemowląt nie spełniały właściwie swojego zadania. Nasi rodzice pamiętają jeszcze te długie, trudne do napełnienia i wąskie butelki, sztywne smoczki w brązowym kolorze, których używał cały świat!
Analizując te niedoskonałe produkty, Avent stworzył współczesny kształt butelki do karmienia, która stała się światowym standardem. Ten standard to szeroka szyjka butelki ułatwiająca jej napełnianie i mycie oraz drugi nowatorski element – szeroki i miękki smoczek z silikonu o anatomicznym kształcie, zbliżonym do kształtu piersi. Absolutną nowością było także wprowadzenie elementów odpowietrzających do smoczka, co po raz pierwszy pozwoliło rozwiązać problem kolki.

Nowa butelka Avent stała się w krótkim czasie synonimem butelki do karmienia dzieci znanym na całym świecie, a firma Avent światowym liderem w produkcji tego typu akcesoriów. W roku 2006 Avent połączył swoje siły ze światowym liderem w opracowywaniu nowych technologii oraz produktów konsumenckich i medycznych – firmą Philips. Dzisiaj Philips Avent nadal wyznacza nowe kierunki w projektowaniu najwyższej jakości produktów, a jej akcesoria do karmienia znane są milionom użytkowników na całym świecie.